image

Proje Adı: Kargen Villaları – İncek

İncek bölgesinde bulunan villanın iç mekan tasarımında sade ama şık; dingin ama dikkat çekici olan mekanlar oluşturmak istedik. Mekanların en önemli unsuru ait olma unsurudur. Kullanıcının bunu hissedebilmesi için samimi bir ortam oluşturmak gerekir. Bu bağlamda samimi bir ortam oluşturmayı hedefledik.

Keyif, beraberlik ve konforun ön planda olduğu, daha çok kullanılacak olan bahçe katında açık mutfak tercih ederek modern bir bar masa ile salonla mutfağı yumuşak bir geçişle ayırdık. Aynı zamanda fonksiyonel bir kullanım alanı oluşturduk. Genel olarak açık rengin hakim olduğu ortama, tercih ettiğimiz sarı renkle birlikte sıcaklık ve canlılık kattık.

Üst katta ise daha az kullanılacak olan ikinci mutfağımızda minimal ve dinlendirici country tarzına modern bir hava kattık. Mavinin dingin etkisini tercih ederek huzur verici bir ortam oluştururken aynı zamanda fonksiyonel çözümler sunduk.

Üst kattaki salonumuzda sakin tonları tercih eden müşterimizin mevcut mobilyasına aksesuar ve küçük dokunuşlarla renk katmak istedik.

Proje kapsamında tasarlamış olduğumuz kütüphane ise yakında tamamlanacaktır.

Müşteri
İlkonda
Tarih
23 Nisan 2019
Whatsapp Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz.