İLKONDA TASARIM MİMARLIK

İLKONDA TASARIM PROFESYONEL MİMARLIK HİZMETLERİ

Mimar Dilek Akçay tarafından kurulan ilkonDA Tasarım Mimarlık, Ankara merkezli iç mimari tasarım firmasıdır.

2002 yılında Konya Selçuk Üniversitesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olduktan sonra , farklı alanlarda faaliyet gösteren mühendislik, mimarlık, dekorasyon firmalarında çalışan mimar Dilek Akçay özellikle son 5 yıldır iç mimari ve dekorasyon alanlarında çalışma yapmaktadır. Bu bağlamda mimarlık eğitiminin yanında Ankara Tasarımdan Meb onaylı, 512 saatlik iç mimarlık eğitimi de almıştır. Mimari ve iç mimari alanlarının ikisine birden hakim olması başarısını artırmaktadır.

Dekorasyonun hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğu gerçeği yadsınamaz. Günümüzde barınma ihtiyacının yanında insanların yeni ve farklı olana ilgisi gün geçtikçe artmakta.

İnsanlar, fonksiyonelliğin yanında, kendilerinden bir parça buldukları kişisel, kendilerini daha mutlu hissedecekleri mekanlarda yaşama isteğinin yanında ; görsel zenginlik ve bütünlük taşıyan farklı tasarımlar görmek istiyor.

Tasarıma, konsept bütünlüğüne, renklerin gücünün tasarımlarda yansımasına ve fonlsiyonelliğe verdiğimiz önemle, ortaya koyduğumuz özgün tasarımlarımızla mekanlarınızın tamamında (anahtar teslim) veya küçük dokunuşlarla bir kısmında yaptığımız uygulamalarla hayatınıza “Değer ve Anlam” katmak istiyoruz.

Tasarıma dair ne varsa: ilkonDA

Hizmet verdiğimiz iller

Ankara başta olmak üzere Aksaray, İstanbul, Sakarya, İzmir, Antalya ve Türkiye’nin her yerine mimari danışmanlık ve tasarım hizmeti vermekteyiz.

image
Whatsapp Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Bize Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz.